2024 Gazetablic - GazetaBlic.com. Coworking Space. Category icon · Directions Directions. See more. @gazetablic Twitter. No one has left a tip here yet ...

 
Dec 10, 2023 · Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Zërit". . Gazetablic

Mësoni çfarë thotë horoskopi për ju sot. E premtja do të jetë pak e çuditshme për ju për shkak të ndikimeve që keni neser. Mendimi juaj do të jetë kaotik, si dhe zgjedhjet dhe veprimet që bëni. Nesër me sjelljen tënde do të lodhesh njerëzit përreth. Jini të durueshëm me bashkëpunëtorët tuaj.Pročitajte najnovije vesti dana iz sveta, politike, društva, ekonomije, zabave, sporta, kulture na Blicu. Share your videos with friends, family, and the worldKosovo. Južna pokrajina Republike Srbije, koja je nezavisnost proglasila 17. februara 2008. godine. Priština je to učinila jednostrano, a Beograd ga smatra svojom teritorijom. Od završetka rata na Kosovu i potpisivanja vojno-tehničkog sporazuma u Kumanovu 1999. godine, kao i donošenja Rezolucije 1244 Saveta bezbednosti UN, Kosovo je pod ...nga: Gazeta Blic Dhjetëra luftëtarë të Hamasit janë dorëzuar te ushtarët izraelitë, kanë pohuar Forcat e Mbrojtjes të Izraelit. IDF-ja pretendon se ka arrestuar një numër në rritje të burrave palestinezë për t’u marrë në pyetje ndërsa po ecën përpara me operacionin e saj në Gaza, shkruan Sky News, përcjell Telegrafi.GazetaBlic: A mendoni se bNE mund të arrijë majat e Esports një ditë? Sofie Isaksson: Absolutisht. Kur ata mundën Faze në Rio major dhe arritën në top 14 (nëse nuk gaboj), ata tashmë dëshmuan se kanë atë që duhet. Mendoj se është vetëm çështje mundësie, që ata të kenë një organizatë dhe burime të mira dhe do të ...GazetaBlic.com. Coworking Space. Category icon · Directions Directions. See more. @gazetablic Twitter. No one has left a tip here yet ...Upoznajte se sa autorskim emisijama i ostalim zabavno-kulturnim, edukativnim i informativnim programom na Blic TV-u.Kosova dhe Serbia në takimin e 27 shkurtit në Bruksel janë pajtuar për planin evropian për normalizimin e raporteve në mes të dyja vendeve. Për planin evropian, përfitimet për Kosovën, Asociacionin dhe nenin 7 që po shihet si më problematik, për Gazeta Blic kanë folur nga shoqëria civile. Arbër Fetahu nga Grupi për Studime Juridike […]Dec 2, 2023 · Në Kongresin e jashtëzakonshëm të Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama e bëri të qartë se procesi voluminoz i përafrimit të legjislacionit të Shqipërisë me atë të Bashkimit Europian, do të jetë gati më 13 dhjetor në mbledhjen e BE me vendet e Ballkanit Perëndimor në Bruksel. “Që një vend të jetë teknikisht gati për t’u […] 50 000 EUR. 42m². Centar, Stara Pazova Garsonjera. Izdavanje. 270 EUR. 24m². Pogledaj još. Čitajte najnovije vesti o aktuelnim dešavanjima i zanimljivostima u svetu na Blicu. Pročitajte najnovije vesti dana iz sveta, politike, društva, ekonomije, zabave, sporta, kulture na Blicu. Gazetë e përditshme shqiptare, Republika e Kosovës. Gazetë e njerëzve të lirë. Kjo faqe e gazetës “Epoka e re” www.epokaere.com, kontrollohet dhe menaxhohet nga “Epoka… Elvis Hoxha thotë se Vuçiqi “frymëzohet” nga Voldermort-i, “baroni i vdekjes” te Harry Potter-i. Elvis Hoxha, aktivist i Lëvizjes Vetëvendosje nga Shqipëria, ka shkruar një status, në të cilin ka komentuar dy figura. Në fakt, njëra prej figurave është reale, ndërsa tjetra pjellë e imagjinatës, pra fiktive.Fifi tregon për herë të parë portretin ëngjëllor të djalit. Shumë shpejt kanë kaluar muajt që nga dita kur djali i Fifit dhe Adisit erdhi në jetë. Theo Mal ka mbushur 7 muaj dhe Fifi ka vendosur ta prez... 2 ditë më parë. Ish-eprori i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Haxhi Shala, është ndaluar të hënën nga Gjykata Speciale. Sinjali mëson se Shala tash është transferuar për në Hagë. Ai deri para pak momentesh ndodhej në zyrat e misionit të Bashkimit Evropian për Sundim të Ligjit (EULEX) në Fushë Kosovë.9 Mei 2020 ... Gazeta Blic · @gazetablic · https://gazetablic.com/lajmi-i-fundit-rikthehet-koronavirusi-tete-raste-te-reja/… 8:29 PM · May 9, 2020.Lajme - KOHA.net është një portal i lajmeve nga Kosova, që ofron informacione të freskëta dhe të beskonaishtëta nga politika, ekonomia, kultura, sporti dhe horoskop. Lexoni lajmet …Lajme - KOHA.net është një portal i lajmeve nga Kosova, që ofron informacione të freskëta dhe të beskonaishtëta nga politika, ekonomia, kultura, sporti dhe horoskop. Lexoni lajmet e më shpejt se ku do të godasë uragani, luftime në veri, krizë humanitare në Gazës dhe ditës të gjitha. Ministrja e Tregtisë, Rozeta Hajdari i ka reaguar deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Avdullah Hoti, cili ka deklaruar se ambienti për biznes në vitin 2023 është përkeqësuar në të gjitha aspektet krahasuar me vitin 2017. Hotit i ka reaguar edhe minisri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati. Ndërkaq Hajdari ka thënë se […]Čitajte najnovije vesti o aktuelnim dešavanjima, analizama, intervjuima, razgovorima iz sveta politike na Blicu. Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!Asociacioni duhet të themelohet ka deklaruar Ambasadori Amerikan në Kosovë, Jeff Hovenier. Ai specifikoi se kjo duhet të bëhet në përputhje me Kushtetutën e Kosovës. “Më e rëndësishmja, e mendoj se këtë e ka thënë publikisht kolegu im, zëvendës-ndihmës sekretari i shtetit, Eskobar, siç e kam thënë edhe unë dhe ky nuk është …Kosovo. Južna pokrajina Republike Srbije, koja je nezavisnost proglasila 17. februara 2008. godine. Priština je to učinila jednostrano, a Beograd ga smatra svojom teritorijom. Od završetka rata na Kosovu i potpisivanja vojno-tehničkog sporazuma u Kumanovu 1999. godine, kao i donošenja Rezolucije 1244 Saveta bezbednosti UN, Kosovo je pod ...Alarmon Dritan Shakohoxha në “Favorit”: Shqipëria ende nuk e ka vazhduar kontratën me Sylvinhon, trajneri është i tundur nga ofertat tjera. Futboll.Share your videos with friends, family, and the worldNdryshe, më 19 tetor 2023, Kuvendi i Kosovës e miratoi në lexim të dytë Projektligjin për Investime të Qëndrueshme. Afati për dorëzimin e kërkesës në Kushtetuese, sipas Nenit 113.5 të Kushtetutës së Kosovës, parashtrohet brenda një afati prej tetë ditësh nga dita e miratimit të ligjit ose vendimit të caktuar. Artikull i ...Gazeta Sinjali mirëmbahet nga kompania "Sinjali" sh.p.k. Materialet dhe informacionet e Gazetës Sinjali nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër, pa leje nga redaksia.Mirëpo burime të gazeta Blic kanë thënë se qeveria shumë lehtë mund të dalë me dy propozime për koeficient për Ligjin e ri të Pagave. “Do të ketë dy koeficient të ndryshëm. Koeficientin më të lartë do ta kenë policët, arsimtarët, zjarrfikësit, mjekët dhe të tjerët. Ndërsa, koeficient më të ulët do të kenë ...Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.21 Sep 2020 ... GazetaBlic. 15K views · Yesterday. 1:30:30 · LIVE · GazetaBlic. 12K views · Yesterday. 2:25:22 · LIVE · GazetaBlic. 11K views · Yesterday. 43:48 ...Gjykata Kushtetuese e Kosovës e ka shpallur të pavlefshmen në tërësinë e tij Ligjin për Këshillin Prokurorial të Kosovës. Në korrik të vitit 2022, PDK dhe LDK e kishin dërguar për shqyrtim në GJK ndryshimet që ishin bërë në këtë ligj, pas dyshimeve se ato ishin në kundërshtim me Kushtetutën. “Gjykata njëzëri ka ...Gazeta BlicPortal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup udhëheqësish medial nga Prishtina/Kosova.All Rights Re...Përveç në Polici, zëvendësministri për Komunitete dhe Kthim, Radoica Radomiroviq një sërë dokumentesh është duke i publikuar edhe në rrjetin social “Facebook”. Sipas tij, ato dëshmojnë keqpërdorimet qe ka bërë Lista Serbe gjatë kohës sa ishte duke udhëhequr me komunat veriore të vendit. Policia e Kosovës ka konfirmuar se tashmë …50 000 EUR. 42m². Centar, Stara Pazova Garsonjera. Izdavanje. 270 EUR. 24m². Pogledaj još. Čitajte najnovije vesti o aktuelnim dešavanjima i zanimljivostima u svetu na Blicu. Svakodnevno vas insipirišemo pričama o poznatim ličnostima, savetima za lepotu, najnovijim modnim trendovima i receptima za brza i ukusna jela. 13 Jul 2023 ... Socilogu Hajrullahu shpjegon arsyet që po çojnë në vrasjen · 2 hours ago · 773 व्यू ; Fatmir Limaj: Njohja defacto është njohja e një realiteti ...Share your videos with friends, family, and the worldVëllai i Liridonës: Ditët po na bëhen edhe më të vështira dhe mezi po kalojnë, dhimbja po rritet. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe ... Kjo ditë ka për të qenë shumë e bukur dhe me diell për ju. Gjërat më në fund do marrin drejtimin e duhur në çdo fushë. Nëse jeni në një lidhje do merreni vesh për mrekulli me partnerin, do jeni në humor dhe do kërkoni të mos ndaheni asnjë moment nga njëri-tjetri. Marrëdhënia juaj do jetë më e gjallërishme se kurrë.Čitajte najnovije vesti o aktuelnim dešavanjima, analizama, intervjuima, razgovorima iz sveta politike na Blicu. Telegrafi është një portal i pavarur që ofron lajme të freskëta dhe të besueshme nga Kosova, Shqiperia, Bota dhe diasporë. Lexoni lajme të freskëta dhe të besueshme nga …Gazeta Blic Lajmi.net Epoka e Re Shqip.com Botapress Kosova Sot KosovaLive Prishtina Insight (EN) Showbiz Kosovarja Prive Anabel Revista Who Sport SuperSport Top Sporti TeleSport: Shqipëri A2 News BalkanWeb Euronews Albania Top Channel TV Klan Vizion Plus Ora News Shqiptarja ABC News RTSH ATSH Revista Monitor Lapsi.al Syri.net …LAJMI I FUNDIT. Situata në Veri/ në Vjenë protestohet në mbështetje të Kosovës Studimi: Një e pesta e popullsisë së botës do të kërcënohet nga nxehtësia ekstremeBurime të ‘GazetaBlic Sport’ mësojnë se Krasniqi dhe Stromgodset nuk janë afër rinovimit të kontratës dhe se lojtari mund të largohet në janar, pasi në drejtim të tij ka disa oferta joshëse nga klube të mëdha.. Dy skuadrat holandeze, AZ Alkmaar dhe FC Utrecht kanë shprehur interesim për të, megjithëse ende nuk ka diçka konkrete, klubet …Lajme - KOHA.net është një portal i lajmeve nga Kosova, që ofron informacione të freskëta dhe të beskonaishtëta nga politika, ekonomia, kultura, sporti dhe horoskop. Lexoni lajmet e më shpejt se ku do të godasë uragani, luftime në veri, krizë humanitare në Gazës dhe ditës të gjitha. Share your videos with friends, family, and the worldPolitika Mnogi su odustali, ali ja nikad neću! Dačić u nesvakidašnjoj situaciji, jer, ona ga zove: Majka Srbija zna da sam za nju uvek tu. Ivica Dačić, nosilac liste koalicije SPS-JS-Zeleni Srbije, u nesvakidašnjem predizbornom spotu, u kom dobija važan poziv i prekida sve privatne obaveze kako bi na njega odgovorio, poručio je da je za "majku Srbiju" uvek tu, …Emocionet e Ligës së Kampionëve vazhdojnë edhe mbrëmjen e sotme. Ndeshjet më interesante pritet të jenë ato në Grupin A dhe Grupin B, sepse ende nuk janë vendosur skuadrat e dyta që do të kalojnë tutje, shkruan GazetaBlic Sport. Në Grupin A, Galatasaray dhe Manchester United përballen me fillim nga ora 18:45, kurse Bayern …Minecraft arrin shifrën e mbi 300 milionë kopjeve të shitura në mbarë botën. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. “Piramida për një kohë të gjatë ishte si kujtim injë regjimi brutal dhe dekadave të zhgënjimeve që pasuan në Shqipëri. Tani, ajo është simbol i një qyteti që aspiron të jetë “Tel Avivi i Ballkanit” i teknologjisë së lartë”. E ndërtuar në vitet 1980 për të përkujtuar një tiran të vdekur në stilin faraonik, piramida […]Ky portal mirëmbahet nga kompania “Telegrafi”. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Telegrafit”.Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka shpallur rezultatet përfundimtare për asamble komunale. Në Komunën e Prishtinës Lëvizja Vetëvendosje ka arritur të marrë 17 asamblistë, e pasuar nga LDK me 14, PDK 9, AAK 6, AKR 3, LB 1 DHE Nisma Socialdemokrate 1 asamblistë. Ju sjellim emrat e asamblistëve të të gjitha partive që do të […]We would like to show you a description here but the site won’t allow us.Faqja zyrtare e @gazetablic në Instagram. · <<not-applicable>>, Pristina 10000.Media/news company - , Pristina, Kosovo, 10000 - 31K Followers, 520 Posts - See Instagram photos and videos from GazetaBlic (@gazetablic)Sportske vesti, rezultati uživo, transferi, fudbal, košarka, tenis i ostali sportovi. Posetite Sportal.rs za vašu dnevnu dozu sporta! Ishte pikërisht Gashi ku para pak ditësh tha se emisari i ish-presidentit Trump – Richard Grenell, i kishin dhënë 7 ditë kohë për ta rrëzuar kryeministrin Kurti në qeverinë e tij të parë. Faktin që SHBA s’e deshi Kurtin në pushtet atëkohë, shumë analistë politikë e interpretuan si prishje të raporteve në mes të ...Remzija e cilëson si të pakuptueshme që të mbeten shumë kategori në pritje vetëm për shkak të kundërshtimit të një pike. Kjo pasi që, siç shprehet ajo, edhe ligje të tjera do të mbeten të kufizuara derisa të miratohet Kodi Civil. “Ligji për Shërbime Sociale, Ligji për Familje dhe Ligji për Mbrojtjen e Fëmijëve e kanë ...10 Sep 2018 ... Little girl proves that even children can do acts of kindne... Oct 11, 2023 · 1.9M views. 08:57. Impressve !! Jacky Bring AllKa përfunduar mbledhja e Këshillit i Sigurisë Kombëtare, raporton Gazeta Blic. Pas disa orësh, mbledhja ka përfunduar ndonëse nuk kanë lëshuar ende asnjë njoftim për media. Kështu ka njoftuar drejtuesi i emisionit “Politiko”, Kushtrim Sadiku, raporton Gazeta Blic. Kjo mbledhje ka ardhur pas situatës së krijuar në Ukrainë, ku Rusia ka pushtuar dy krahina ukrainase./ […] GazetaBlic është një portal i pavarur i lajmeve nga Kosova, kjo ofron informacione të freskëta dhe të beskonaishtëta nga politikë, ekonomikë, sporti, kulturë dhe të beskoni. …TemA është një gazetë e përditshme e palidhur politikisht e botuar në Tiranë, Shqipëri në gjuhën shqipe. E themeluar në korrik 1999, TemA është një nga gazetat ditore më të vjetra në Shqipëri dhe aktualisht shet rreth 15,000 kopje ditore në mbarë vendin.Gazeta Sinjali mirëmbahet nga kompania "Sinjali" sh.p.k. Materialet dhe informacionet e Gazetës Sinjali nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër, pa leje nga redaksia.Lajmet e fundit - Zëri është një portal i pavarur që ofron aktualitetit nga Kosova dhe rajoni, nga politika, ekonomia, sport, kultura dhe shëndet. Lexoni lajmet e …Sveçla: I arrestuari në Veri drejtues i Mbrojtjes Civile, organizoi sulmet ndaj KFOR-it dhe Policisë. Kurti tregon planin e Qeverisë për de-eskalim të situatës në Veri. Sveçla: Arrestohet veterani që ka luftuar me ushtrinë serbe në Koshare. Insajderi i'u sjellë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Rajoni dhe Bota.2 Feb 2022 ... More videos you may like · Adorable Hedgehog Gives Kisses to Owner! · yah Kya Ho Gaya Yaar#usman_190 · Long, gorgeous hair... · निकल गयी ...Arben Gashi: Kurrë s’ka ndodhë që një dokument i pranuar mos të publikohet, Kurti po mendon që opsion ta kemi luftën. ‘Protesta e Njësive Elitare të policisë’ Gashi: Duhet të kenë kompensim adekuat, s’janë njësite vullnetare! Gashi për kërkesat e minatorëve- Qeveria po i sheh si armik, sikur po angazhohen për t’ia ...Gazeta Blic, Author at GazetaBlic. Komisioni Disiplinor i FFK-së e pezullon Arben Zeqirin, pretendohet se u kërkoi gjyqtarëve që ta ndihmojnë skuadrën e katedëve të Dritës. 1.12:46 - 07.12.23. Go Back / Kthehu pas News 24 is the first Albanian 24-hour news television channel, founded in 2002 by Italian journalist and former shareholder of Gazeta Shqiptare newspaper, Radio Rash, and Balkanweb portal, Carlo Bollino. [1] The channel's format resembles its Italian equivalent Rai News24.Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.Ofertë speciale për Black Friday merre pakon Premium Plus nga Artmotion për vetëm 24.99 EUR nga 29.99 EUR. Pakoja më e mirë në treg, Premium Plus pako e cila përmban më shumë se 310 kanale, mbi 40 kanale te sportit, si dhe tani me dy kanale të Big Brother VIP Kosova, filma dhe kanale të platformës TRING, zbret cmimin nga 29.99 EUR ...We would like to show you a description here but the site won’t allow us.Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi për GazetaBlic ka thënë se kjo komunë është e pakënaqur me ndarje e buxhetit për vitin 2024. Latifi ka potencuar se 22 komunat janë me të drejtë të pakënaqura me ndarjen e buxhetit. “Nuk mund të themi që bëhet fjalë për një projektligj ose që pritet të bëhet edhe ligj […]162 kandidatë për noterë kanë mbetur pa ushtruar profesionin e tyre që nga viti 2019. Ata kishin qenë kandidatë të procesit të hapur nga Ministria e Drejtësisë në muajin prill të vitit 2019, ku pas një procesi të ligjshëm dhe të drejtë, Komisioni Profesional për dhënien e provimit për Noterë me 12 korrik 2019, kishte shpallur listën përfundimtare për …Ngjarjet e djeshme në Kosovë, të cilat u paralajmëruan disa orë më parë, janë pa dyshim, si shumë herë më parë, plotësisht në përputhje me skenarin propagandistik ruso-serb. Kush i hapi titujt e portaleve ruse mëngjesin e djeshëm, të cilat u raportuan me nxitim nga mediat serbe të afërta Aleksandar Vuçiqit, mund t’i kishte marrë […]Gazetë e përditshme shqiptare, Republika e Kosovës. Gazetë e njerëzve të lirë. Kjo faqe e gazetës “Epoka e re” www.epokaere.com, kontrollohet dhe menaxhohet nga “Epoka… Fjala është e lirë. Liria është fuqi! E-mail : [email protected]. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Fjala.al. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e FJALA.al, është shkelje e të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas …Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi për GazetaBlic ka thënë se kjo komunë është e pakënaqur me ndarje e buxhetit për vitin 2024. Latifi ka potencuar se 22 komunat janë me të drejtë të pakënaqura me ndarjen e buxhetit. “Nuk mund të themi që bëhet fjalë për një projektligj ose që pritet të bëhet edhe ligj […]Në Kongresin e jashtëzakonshëm të Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama e bëri të qartë se procesi voluminoz i përafrimit të legjislacionit të Shqipërisë me atë të Bashkimit Europian, do të jetë gati më 13 dhjetor në mbledhjen e BE me vendet e Ballkanit Perëndimor në Bruksel. “Që një vend të jetë teknikisht gati për t’u […]Shqipëria do të mësojë rivalët në grupet e Kampionatit Evropian “Gjermani 2024” sot, më 2 dhjetor. Në Hamburg prej orës 18:00 do të hidhet shorti për grupet e “Euro 2024”. Kombëtaret janë të ndara na katër vazo dhe Shqipëria ndodhet në vazon e dytë së bashku me Hungarinë, Turqinë, Rumaninë, Danimarkën dhe ...Chelsea do të përballet sot me Newcastle. Të dy skuadrat janë në kërkim të fitores në mënyrë që të afrohen sa më shumë drejt pozitave të “Top 4“, shkruan GazetaBlic Sport. Ndeshja zhvillohet nga ora 16:00, kurse para fillimit të takimit janë publikuar formacionet e mundshme. Ja 11’shet që pritet të startojnë: Newcastle United: Pope; […]Čitajte najnovije vesti o aktuelnim dešavanjima, analizama, intervjuima, razgovorima iz sveta politike na Blicu.Këshilli i Bashkimit Evropian do t’i bëjë thirrje Kosovës që të bëjë më shumë në fushën e sundimit të ligjit, si dhe në luftën kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar, ndërsa do të mirëpresë hyrjen në fuqi të liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës nga 1 janari i vitit që po vjen. Kjo porosi […]Sportske vesti, rezultati uživo, transferi, fudbal, košarka, tenis i ostali sportovi. Posetite Sportal.rs za vašu dnevnu dozu sporta! nga: Gazeta Blic Dhjetëra luftëtarë të Hamasit janë dorëzuar te ushtarët izraelitë, kanë pohuar Forcat e Mbrojtjes të Izraelit. IDF-ja pretendon se ka arrestuar një numër në rritje të burrave palestinezë për t’u marrë në pyetje ndërsa po ecën përpara me operacionin e saj në Gaza, shkruan Sky News, përcjell Telegrafi.Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote.4/12/2023 21:30. Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Gazeta Shqip Sot, Lajmet sot, Lajmet e ditës.Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.15 hours ago · Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi për GazetaBlic ka thënë se kjo komunë është e pakënaqur me ndarje e buxhetit për vitin 2024. Latifi ka potencuar se 22 komunat janë me të drejtë të pakënaqura me ndarjen e buxhetit. “Nuk mund të themi që bëhet fjalë për një projektligj ose që pritet të bëhet edhe ligj […] Vesel Lekaj tha për “Gazeta Blic” se ne kete takim u deklaruan mbi ekstremizmin dhe dëmin që i shkaktojnë segmente të ndryshme të fesë islame. “Në tubimin e të premtës, datë 20.10. 2023 një grup qytetarësh në Deçan, e ku morën pjesë bashkëmendimtarë nga trevat dhe qytetet e Kosovës, u deklaruan mbi ekstremizmin dhe …Gazetablic

Telegrafi është një portal i pavarur që ofron lajme të freskëta dhe të besueshme nga Kosova, Shqiperia, Bota dhe diasporë. Lexoni lajme të freskëta dhe të besueshme nga politika, ekonomia, kronika, kultura, sporti dhe shëndetit nga Kosova, Shqiperia, Bota dhe diasporë. . Gazetablic

gazetablic

Kosova dhe Zvicra do të përballen sonte në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian. Pritet të jetë një ndeshje jashtëzakonisht interesante, me ‘Dardanët’ që kërkojnë befasinë ndaj kombëtares helvete, shkruan GazetaBlic Sport. Ndeshja zhvillohet me fillim nga ora 20:45, me atmosferën që pritet të jetë fantastike në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. …Fjala është e lirë. Liria është fuqi! E-mail : [email protected]. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Fjala.al. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e FJALA.al, është shkelje e të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ...Dorasi dhe Naim Murseli dyshohet se u takuan para vrasjes, policia kap kamerat. 15 orë më parë. nga: Gazeta Blic. Mbrëmjen e së mërkurës, një vrasje në rrugën “Dalip Alshiqi” tronditi Prishtinën. Raportimet fillestare pohuan se Liridona Murseli u vra nga disa grabitës, teksa po udhëtonte me makinë së bashku me bashkëshortin ...Policia aksion 'blic' në Tiranë kundër lojërave të fatit, 20 të shoqëruar. Policia e Tiranës ka nisur një aksion në disa zona të Tiranës, kundër lojërave të fatit. Operacioni po zhvillohet me kontrolle të shumta, kryesisht në lokale ku dyshohet se ushtrohet në mënyrë të jashtëligjshme ky...Minecraft arrin shifrën e mbi 300 milionë kopjeve të shitura në mbarë botën. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote.Ish kryeinspektori i Agjencisë Kosovare për Inteligjencë, Burim Ramadani, në një intervistë për BlicInterview me Astrit Gashin, derisa ka folur për zhvillimet në veri të vendit, ka thënë se adresimi i përgjegjësisë për sulmin terrorist duhet të bëhet direkt të Serbia, pasi nëse nuk bëhet kjo, do të ketë sërish tentime për sulme të njëjta. […]Kreshnik Krasniqi, futbollisti kosovar mund të largohet nga ekipi i njohur norvegjez, Stromsgodset. Krasniqi i cili luan në këtë skuadër nga viti 2018, mund të largohet nga Norvegjia në afatin kalimtar të janarit. Burime të ‘GazetaBlic Sport’ mësojnë se Krasniqi dhe Stromgodset nuk janë afër rinovimit të kontratës dhe se lojtari mund të largohet në […]See full list on botasot.info Paparaci - Raporto Korrupsionin - Lajmi i Fundit - Paparaci është medium online i cili përmban hulumtime të bazuara në fakte kredibile. Këto janë imazhet më mahnitëse që NASA ka shkrepur ndonjëherë. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime ... 1 day ago · Dhjetëra luftëtarë të Hamasit janë dorëzuar te ushtarët izraelitë, kanë pohuar Forcat e Mbrojtjes të Izraelit. IDF-ja pretendon se ka arrestuar një numër në rritje të burrave palestinezë për t’u marrë në pyetje ndërsa po ecën përpara me operacionin e saj në Gaza, shkruan Sky News, përcjell Telegrafi. We would like to show you a description here but the site won’t allow us.“14 vjet shtet” – Rrëfime për Gazeta Blic i deputetëve dhe akterëve tjerë të Pavarësisë së Kosovës. 02/12/2022 10:43 Biden i shkruan letër Vuçiqit për ditën e shtetit: Dialogu me Kosovën duhet të përfundojë me njohje reciproke! 02/11/2022 22:24Pandëshkueshmërisë po i vjen fundi. I ngarkuari me punë i Ambasadës së SHBA-ve në Tiranë, David Wisner nuk komenton akuzat e Berishës ndaj SPAK, pas vënies së tij në hetim për ‘Partizanin’. Wisner i kujton edhe njëherë ish-kryeministrit Berisha se është i shpallur non grata nga SHBA dhe se nuk ka përgjigje për një person ...Share your videos with friends, family, and the worldMrika Gashi Macula është kryeshefja ekzekutive e Pallatit të Rinisë, raporton Gazeta Blic. Në konkursin e mbajtur Gashi-Macula ka arritur të marrë më shumë pikë se kandidatët e tjerë. Gazeta Blic ka siguruar dokumentin e plotë: Vlora Marina ka nënshkruar një tjetër marrëveshje partneriteti, këtë herë me D-Marin, rrjetin ...I kontakaktuar nga Gazeta Blic, Besnik Tahiri, ka thënë se shpreson se kjo shumë do të buxhetohet për vitin 2022 që ligji të zbatohet. “Kryeminsitri e ka përmendur se në tetor të këtij vitit ky ligj do të vie në Kuvend për diskutim kjo nuk ka ndodhur. Ligji është i përfshirë në agjendën e qeverisë për vitin 2021 – 2025.Paparaci - Raporto Korrupsionin - Lajmi i Fundit - Paparaci është medium online i cili përmban hulumtime të bazuara në fakte kredibile.IOC merr vendimin përfundimtar për atletët rusë e bjellorusë lidhur me pjesëmarrjen në LO 2024. Sport.Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia. Gazeta Sinjali mirëmbahet nga kompania "Sinjali" sh.p.k. Materialet dhe informacionet e Gazetës Sinjali nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër, pa leje nga redaksia.nga: Gazeta Blic Një operacion i madh i ndërmarrë nga Policia e Kosovës ka rezultuar me arrestimin e dy të dyshuarve për grabitjen e argjendarisë në Suharekë javën e kaluar. Bujar Basha, u arrestua sot nga policia e Kosovës në një aksion që po zhvillohet në Dragodan lidhur me rastin e grabijes së argjendarisë në Suharekë.Sportske vesti, rezultati uživo, transferi, fudbal, košarka, tenis i ostali sportovi. Posetite Sportal.rs za vašu dnevnu dozu sporta! Gazeta BlicPortal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup udhëheqësish medial nga Prishtina/Kosova.All Rights Re...Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën! See full list on botasot.info Svakodnevno vas insipirišemo pričama o poznatim ličnostima, savetima za lepotu, najnovijim modnim trendovima i receptima za brza i ukusna jela. Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia.Një listë zyrtare e pengjeve që po mbahen në Gaza, nuk është dhënë as nga Izraeli e as nga Hamasi. Autoritetet izraelite kanë njoftuar disa nga të afërmit e të mbajturve, ndërsa të tjerë që besojnë se miqtë ose anëtarët e familjes janë mes pengjeve nuk janë informuar zyrtarisht. “BBC Verify” ka identifikuar më shumë […]Lajme - KOHA.net është një portal i lajmeve nga Kosova, që ofron informacione të freskëta dhe të beskonaishtëta nga politika, ekonomia, kultura, sporti dhe horoskop. Lexoni lajmet e më shpejt se ku do të godasë uragani, luftime në veri, krizë humanitare në Gazës dhe ditës të gjitha. 50 000 EUR. 42m². Centar, Stara Pazova Garsonjera. Izdavanje. 270 EUR. 24m². Pogledaj još. Čitajte najnovije vesti o aktuelnim dešavanjima i zanimljivostima u svetu na Blicu.I kontakaktuar nga Gazeta Blic, Besnik Tahiri, ka thënë se shpreson se kjo shumë do të buxhetohet për vitin 2022 që ligji të zbatohet. “Kryeminsitri e ka përmendur se në tetor të këtij vitit ky ligj do të vie në Kuvend për diskutim kjo nuk ka ndodhur. Ligji është i përfshirë në agjendën e qeverisë për vitin 2021 – 2025.Askund nuk ka më shumë emocione se sa në sport. Qe ti ndjejmë edhe më shumë këto emocione, pos lajmeve të shpejta dhe të sakta për sportin vendore dhe të huaj, ne kemi sjellur risi të tjera në këtë rubrike si: Livesocre dhe …KOHA.net është një portal i pavarur që ofron lajmet e fundit, horoskop, music, arta dhe sport dhe të besueshme nga Kosova. Lexoni lajmet e fundit në gjuhën shqipe, shqiptare dhe …Shala: Asociacioni është pushtet i tretë, autonomi, u pranua nga Kurti – dokumenti i 2015-ës nuk është i ligjshëm. “Jemi në pikën si para shpalljes së pavarësisë”/ Shala: Me këtë draft Asociacioni ka pushtet ekzekutiv – Kurti është pajtuar mos ta njohë Kosovën si shtet. “Zhbërja e Kosovës”, Abrashi i ...30 Jun 2021 ... GazetaBlic was live. Jun 30, 2021󰞋󰟠. 󰟝. Nis seanca plenare. Nis seanca plenare ! Xhevdet Krasniqi and 10 others. 4.1K Views · 󰤥 11.Përveç në Polici, zëvendësministri për Komunitete dhe Kthim, Radoica Radomiroviq një sërë dokumentesh është duke i publikuar edhe në rrjetin social “Facebook”. Sipas tij, ato dëshmojnë keqpërdorimet qe ka bërë Lista Serbe gjatë kohës sa ishte duke udhëhequr me komunat veriore të vendit. Policia e Kosovës ka konfirmuar se tashmë …Ka përfunduar mbledhja e Këshillit i Sigurisë Kombëtare, raporton Gazeta Blic. Pas disa orësh, mbledhja ka përfunduar ndonëse nuk kanë lëshuar ende asnjë njoftim për media. Kështu ka njoftuar drejtuesi i emisionit “Politiko”, Kushtrim Sadiku, raporton Gazeta Blic. Kjo mbledhje ka ardhur pas situatës së krijuar në Ukrainë, ku Rusia ka pushtuar dy krahina …Centar, Čačak Dvosoban stan. Prodaja. 61 000 EUR. 59m². Pogledaj još. SLAVLJE U DOMU GOGE SEKULIĆ! Pevačica se još nije razvela, a već progovorila o novoj ljubavi: Evo SA KIM je povezuju.Trajneri i Spanjës: Shqipëria një skuadër e rrezikshme. Reporteri.net është gazetë online e lajmeve nga vendi dhe bota. Qëllim kryesor ka informimin e drejtë, të paanshëm dhe të shpejtë - Lajme, Hulumtime, Intervists, Opinione, …Gazeta Blic, Author at GazetaBlic. Komisioni Disiplinor i FFK-së e pezullon Arben Zeqirin, pretendohet se u kërkoi gjyqtarëve që ta ndihmojnë skuadrën e katedëve të Dritës. 1. Lajme - KOHA.net është një portal i lajmeve nga Kosova, që ofron informacione të freskëta dhe të beskonaishtëta nga politika, ekonomia, kultura, sporti dhe horoskop. Lexoni lajmet e më shpejt se ku do të godasë uragani, luftime në veri, krizë humanitare në Gazës dhe ditës të gjitha. Politika Mnogi su odustali, ali ja nikad neću! Dačić u nesvakidašnjoj situaciji, jer, ona ga zove: Majka Srbija zna da sam za nju uvek tu. Ivica Dačić, nosilac liste koalicije SPS-JS-Zeleni Srbije, u nesvakidašnjem predizbornom spotu, u kom dobija važan poziv i prekida sve privatne obaveze kako bi na njega odgovorio, poručio je da je za "majku Srbiju" uvek tu, …Gazeta BlicPortal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup udhëheqësish medial nga Prishtina/Kosova.All Rights Re... Ministrja e Tregtisë, Rozeta Hajdari i ka reaguar deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Avdullah Hoti, cili ka deklaruar se ambienti për biznes në vitin 2023 është përkeqësuar në të gjitha aspektet krahasuar me vitin 2017. Hotit i ka reaguar edhe minisri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati. Ndërkaq Hajdari ka thënë se […]Gazeta Blic‎ News bomb; Lajmi Fundit‎ ‎Tirana Post ‎City News; Epoka e re; Tirana Observer; TV Klan; lexo.al‎ Shqiperia; Konica; Bota; Sport Ekspres‎ ‎Durres Lajm; Shqiptari‎ Info Arkhiv; Gazeta Ekonomia; Saranda Web; Gazeta 55. Berliner (midi) format Albanian language newspaper based in Tirana, Albania. Gazeta 55 distributed in ...Gazeta BlicPortal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup udhëheqësish medial nga Prishtina/Kosova.All Rights Re...Svake subote u formi mejla biće vam dostupan pregled nedelje koji za vas biraju i komentarišu kolumnisti Danasa: Dragoljub Draža Petrović, Jasmina Lukač, Nenad Kulačin, Safeta Biševac, Snežana Čongradin, Aleksandar Milošević, Božidar Andrejić i Aleksej Kišjuhas. Najtačnije vesti iz Srbije i sveta. Dnevni list Danas već 24 godine ...Qytetarët e Kosovës do të mund të lëvizin lirshëm pa viza në zonën Shengen pas 19 ditësh. Nga 1 janari zyrtarisht do të hyjë në fuqi liberalizimi i vizave, duke bërë kështu që qytetarët që kanë pasaporta valide të udhëtojë pa pasur nevojë për vizë. Ndonëse kanë mundësi të udhëtojë pa u malteratuar nëpër ambasada […]Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Arbërit në Shqipëri, e shkak u bë shpejtësia dhe përdorimi i telefonit. Një video e publikuar në rrjetet sociale, e realizuar live nga personi i aksidentuar, tregonte shpejtësinë e mjetit, 120 në orë, por në fund u pendua pasi jeta e tij u vu në rrezik. Teksa kthen kamerën ...Lista e asamblistëve të rinj në Kuvendin Komunal të Prishtinës. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka shpallur rezultatet përfundimtare për asamble komunale. Në Komunën e Prishtinës Lëvizja Vetëvendosje ka arritur të marrë 17 asamblistë, e pasuar nga LDK me 14, PDK 9, AAK 6, AKR 3, LB 1 DHE Nisma Socialdemokrate 1 asamblistë.Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia. Këtë e ka dëshmuar së fundmi edhe Edit Shkreli, e cila është zgjedhur gjyqtare e parë shqiptare në New York, Gjykata Civile në Bronx. Para se ëndrra e saj e madhe të bëhet realitet, Edit Shkreli ka punuar si avokate me shumë eksperiencë, në New York, ku klientët e saj të preferuar kanë qenë shqiptarët. Në vitin 2011, Edit ...Gazeta Blic ka siguruar këtë shkresë të Ushtruesës së detyrës së drejtorit të Zyrës së Partive Politike, që tregon se zyrtarët e zyrës kanë zhvilluar takim konsultativ me përfaqësuesit e partisë politike Guxo në lidhje me rezultatet të cilat kanë dalë nga Kuvendi i parë zgjedhor i partisë. Sipas këtyre burimeve, ky ...The web value rate of gazetablic.com is 85,921 USD. Each visitor makes around 2.78 page views on average. By Alexa's traffic estimates gazetablic.com placed at 63,218 position over the world, while the largest amount of its visitors comes from Albania, where it takes 141 place. Gazetablic.com registered under .COM top-level domain.Episodi i trishtë i ndodhur në Turqi po bën xhiron e botës, më konkretisht në ndeshjen Ankaragucu-Rizespor, referuar kampionatit kryesor turk, ku presidenti vendas, Faruk Koca, sulmoi arbitrin Halil Umut Meler. Një situatë që çoi në pezullimin e futbollit për një periudhë të pacaktuar, transmeton GazetaBlic Sport.Sinjali, Pristina. 227,836 likes · 34,118 talking about this. Gazeta Sinjali!Madje shumica prej tyre. Pa asnjë përjashtim. Duke filluar nga instanca më e lartë gjyqësore në vend- Gjykata Supreme e deri tek Gjykatat Themelore e Prokruroritë Themelore. GazetaBlic ka siguruar emrat e familjarëve të krerëve të drejtësisë të punësuar në sistemin e drejtësisë. Duke filluar nga Gjykata e Apelit, Gjykata ...GazetaBlic: A mendoni se bNE mund të arrijë majat e Esports një ditë? Sofie Isaksson: Absolutisht. Kur ata mundën Faze në Rio major dhe arritën në top 14 (nëse nuk gaboj), ata tashmë dëshmuan se kanë atë që duhet. Mendoj se është vetëm çështje mundësie, që ata të kenë një organizatë dhe burime të mira dhe do të ...13 Jul 2023 ... Socilogu Hajrullahu shpjegon arsyet që po çojnë në vrasjen · 2 hours ago · 773 व्यू ; Fatmir Limaj: Njohja defacto është njohja e një realiteti ...Lista e asamblistëve të rinj në Kuvendin Komunal të Prishtinës. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot ka shpallur rezultatet përfundimtare për asamble komunale. Në Komunën e Prishtinës Lëvizja Vetëvendosje ka arritur të marrë 17 asamblistë, e pasuar nga LDK me 14, PDK 9, AAK 6, AKR 3, LB 1 DHE Nisma Socialdemokrate 1 asamblistë. We would like to show you a description here but the site won’t allow us.Pročitajte najnovije vesti dana iz sveta, politike društva, ekonomije, zabave, hronike, sporta, kulture na Blicu. Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia.GazetaBlic Sport. 86,710 likes · 107 talking about this. Gjithçka nga sporti vendor dhe ndërkombëtar3 mijë e 669 persona vaksinohen kundër koronavirusit në 24 orët e fundit në Kosovë. 2 vite më parë.Svake subote u formi mejla biće vam dostupan pregled nedelje koji za vas biraju i komentarišu kolumnisti Danasa: Dragoljub Draža Petrović, Jasmina Lukač, Nenad Kulačin, Safeta Biševac, Snežana Čongradin, Aleksandar Milošević, Božidar Andrejić i Aleksej Kišjuhas. *. Najtačnije vesti iz Srbije i sveta. Dnevni list Danas već 24 ...GazetaBlic. 438,576 likes · 18,362 talking about this · 2 were here. Gazeta Blic Portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grBenjamin Pavard, Stefan de Vrij dhe Dumfries janë të lënduar dhe Simone Inzaghi pritet të bëjë disa ndryshime, përcjell GazetaBlic Sport. Kjo ndeshje fillon në ora 21:00 dhe këto janë formacionet e mundshme: Inter (3-5-2): Sommer; Darmian, Acerbi, Carlos Augusto; Cuadrado, Frattesi, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco; Sanchez, Thuram.. Unas acrilicas bonitas